2222

Наказ МОН «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році _04.10.2019 №1271

Вимоги до студентських робіт Всеукраїнського конкурсу

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта»

Інформація про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції зі спеціальності «Технологічна освіта»:

Проведення підсумкової науково-практичної конференції планується за таким графіком:

22 квітня 2019 року — заїзд учасників, організаційні заходи;

23 квітня 2019 року — конференція (за секціями);

23 квітня 2019 року — підведення підсумків, нагородження переможців, від’їзд учасників.

Проїзд, харчування, проживання - за рахунок учасників Конкурсу.

Контактні телефони:

(066) 171 30 74 - заступник голови оргкомітету Грудинін Борис Олександрович – доктор пед.наук, доцент, декан факультету технологічної і професійної освіти Глухівського НПУ ім. О.Довженка.

(099) 723 30 03 - відповідальний секретар галузевої конкурсної комісії Білевич Світлана Вікторівна -канд.пед.наук, доцент кафедри технологічної і професійної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Список запрошених для участі у конференції зі спеціальності «Технологічна освіта»

Рейтинговий список робіт зі спеціальності «Технологічна освіта»

Рейтинг переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта»

Програма підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта»