2222

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» від 10 жовтня 2017 р. №1384 та згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, розпочинається І тур конкурсу.

У 2017/2018 н. р. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей проводиться у два тури:

• перший тур - у закладах вищої освіти, жовтень 2017 р. - лютий 2018 р.;
• другий тур - у базових вищих навчальних закладах, лютий - квітень 2018 р.

За підсумками І туру будуть відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ВНЗ для участі у ІІ турі Конкурсу.

Конкурсні роботи, оформлені згідно з Положенням про проведення Конкурсу, необхідно подати до 31 січня 2018 р. до відділу наукової роботи та міжнародних зв’язків Глухівського НПУ ім. О.Довженка (кім. 48, 2 корпус, тел. 2-33-06).

Всеукраїнський  конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Технологічна освіта"

Інформаційне повідомлення

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

​Р​ейтинговий список запрошених до участі у конференції