2222МОН оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році

перший тур — жовтень 2018 року - січень 2019 року;

За підсумками І туру будуть відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ЗВО для участі у ІІ турі Конкурсу.

другий тур - у базових закладах вищої освіти,  лютий-квітень 2019 року.

Конкурсні роботи, оформлені згідно з Положенням про проведення Конкурсу, необхідно подати до 31 січня 2019 р. до відділу наукової роботи та міжнародних зв’язків Глухівського НПУ ім. О.Довженка  (кім. 48, 2 корпус, тел. 2-33-06).

Студенти-переможці ІІ туру Конкурсу мають право на:

• участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт;
  • звільнення від захисту курсової роботи, якщо її тема відповідає темі наукової конкурсної роботи;
  • переваги при отриманні стипендій;
  • переваги при вступі до аспірантури та продовженні освіти;
  • безкоштовну публікацію статті, що підготовлена за матеріалами конкурсної роботи у факультетському збірнику наукових праць студентів

Конкурс "ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА"

Повідомляємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України  від 18 вересня 2018 року № 1010 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у  2018/2019 навчальному році” визначено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта» у 2018/2019 навчальному році (далі - Конкурс) серед студентів, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України.

Для участі у ІІ турі конкурсу необхідно до 10 лютого 2019 р. (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу Вашого ЗВО (у друкованому вигляді та на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (вказавши тему повідомлення «Конкурс студентських наукових робіт»), у кількості не більше трьох робіт за напрямом на адресу університету:

Відділ наукової роботи та міжнародних зв’язків,

Глухівський НПУ ім. О. Довженка,

вул. Києво-Московська, 24,

м. Глухів, Сумська обл., 41400

Нагадуємо, що наукові роботи студентів повинні бути оформлені відповідно до вимог Розділу ІІІ «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605.

Організація ІІ туру конкурсу планується у два етапи:

перший етап - рецензування робіт;

другий етап - проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Проведення другого етапу ІІ туру конкурсу відбудеться

4 квітня 2019 року.

Запрошення претендентам  у переможці будуть надіслані  за два тижні до проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Прохання до всіх учасників ІІ туру Конкурсу: у супровідних документах обов’язково вказувати електронну адресу і номер мобільного телефону (для зручності контактування) та надавати прізвища, імена, по батькові студентів та їх наукових керівників згідно паспортних даних, не допускати помилок, скорочень у написанні назви ЗВО.

Оплата відряджень учасників Конкурсу здійснюється за рахунок закладів вищої освіти, в яких вони навчаються або працюють.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!