2222МОН оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році

перший тур — жовтень 2019 року - січень 2019 року;

За підсумками І туру будуть відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ЗВО для участі у ІІ турі Конкурсу.

другий тур - у базових закладах вищої освіти,  лютий-квітень 2019 року.

Конкурсні роботи, оформлені згідно з Положенням про проведення Конкурсу, необхідно подати до 31 січня 2019 р. до відділу наукової роботи та міжнародних зв’язків Глухівського НПУ ім. О.Довженка  (кім. 48, 2 корпус, тел. 2-33-06).

Студенти-переможці ІІ туру Конкурсу мають право на:

• участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт;
  • звільнення від захисту курсової роботи, якщо її тема відповідає темі наукової конкурсної роботи;
  • переваги при отриманні стипендій;
  • переваги при вступі до аспірантури та продовженні освіти;
  • безкоштовну публікацію статті, що підготовлена за матеріалами конкурсної роботи у факультетському збірнику наукових праць студентів.